top of page

VUNDAMENDI KAEVAMINE JA TAGASITÄIDE

Vundamendi kaevamine ja vundamendi tagasitäide on oluline etapp vundamendi ehitusel ning on väga tähtis, et need tööd saaksid tehtud kvaliteetselt. Seetõttu soovitame antud teenused tellida kogemustega spetsialistilt, kellel on nii vajalikud teadmised kui tehnika. Kalsep OÜ-l on pikaajaline kogemus vundamentide kaevamisel ja tagasitäitmisel. Oma 20+ tegutsemisaasta jooksul oleme edukalt teostanud kümneid ja kümneid suuri ja väikeseid projekte.

 

Töid teostame Harjumaal.

Vundamendi kaevamine

Meie vundamendi ehituse kaevetööd hõlmavad:

  • Ehitusplatsi ettevalmistamine – kui see on vajalik, siis teostame vana hoone lammutustööd, puhastame ehitusplatsi puudest, võsast ja kändudest, eemaldame suured kivid, planeerime pinnase, rajame sissesõidutee ja teostame muud vajalikud tööd, et krunt saaks puhastatud ning vundamendi ehitus alata;

  • Vundamendi süvendi kaevamine – teostame vastavalt ehitusprojektile ja geodeedi poolt maha märgitud asukohale vundamendi augu ja kraavide kaevetööd etteantud sügavuseni ning tasandame kaevise põhja;

  • Aluskihtide ehitamine – liiv- ja killustikaluse rajamine vundamendi süvendi põhja ning nende tihendamine etteantud tiheduseni.

Vundamendi tagasitäide

Vundamendi ehituse lõppedes teostame süvendi tagasitäite liivaga ning selle tihendamise. Vundamendi tagasitäide toimub kihtide kaupa ning igat kihti eraldi tihendades.

 

Vundamendi kaevamiseks ja tagasitäitmiseks kasutame roomikekskavaatoreid ja kopplaadureid.

Vundamendi-tagasitäide.jpg

Muud tööd

Teostame vundamendi ehitusel väljakaevatud pinnase äraveo, kui see ehitusplatsil taaskasutust ei leia.

MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Tänu aastate jooksul kogunenud teadmistele ning kaasaegse tehnika kasutamisele võite kindel olla, et saame kõikide meile usaldatud töödega edukalt hakkama. Meie masinate operaatorid on pikaajalise kogemusega, vastutustundlikud ning teostavad töid ettevaatlikult, et kaevetööde käigus ei saaks kannatada olemasolevad kommunikatsioonid ega teie vara.

Võtke meiega julgelt ühendust ja küsige pakkumist, kui saame teie uue maja või muu hoone vundamendi kaevamisel ja tagasitäitmisel abiks olla.

bottom of page