top of page

TEEDE JA PLATSIDE EHITUS

Teede ja platside ehitus on üks meie põhitegevustest, millega oleme tegelenud juba üle 20 aasta. Meil on olemas nii teadmised, oskused kui tehnika, et ellu viia väga erinevaid teedeehituse ja platside ehituse projekte. Väiksemamahulised tööd (sissesõiduteed, juurdepääsuteed jms) viime ise ellu algusest lõpuni, suurtel teedeehituse objektidel (maanteed) teostame erinevaid tööetappe. Meie tegevuspiirkond on Harjumaa.

Teedeehitus

Teostame kõiki teedeehitusega seotud töid alates pinnase koorimisest kuni katendite rajamiseni. Täpsemalt hõlmab meie teedeehituse teenus:

  • Pinnase koorimine ja teisaldamine

  • Kaevetööd ja täitetööd

  • Materjalide tarne (liiv, kruus, killustik, muld, asfalt)

  • Aluste ehitus

  • Truupide ehitus ja drenaaži ehitus

  • Katendite ehitus (freesipurust katendid, kruuskatendid)

 

Lisaks teeme vajadusel objekti ettevalmistustööd - puhastame töömaa puudest ja võsast, eemaldame kivid jms ning projekti lõppfaasis haljastustööd. Samuti tegeleme teepeenarde rajamisega.

 

Meil on võimekus teostada kõik teedeehituse tööd algusest lõpuni oma jõududega, samas saab meilt tellida erinevaid tööetappe.

Teeküna-kaeviku-väljakaeve.jpg
MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Meil on pikaajaline kogemus teede ja platside ehitusel. Aastate jooksul oleme saanud praktikat nii mitmetel teedeehituse objektidel töötades kui erinevaid teid, platse ja parklaid rajades. Meil on olemas kaasaegne tehnika ning kvalifitseeritud tööjõud erinevate projektide edukaks elluviimiseks. 

Kas saame teile abiks olla teede ja platside ehitusel? Võtke meiega ühendust ning räägime teie projektist lähemalt.

bottom of page