top of page

LIIVA MÜÜK

Liiva müük Harjumaal koos transpordiga. Ühe koorma maksimaalseks suuruseks on 15 tonni. Liiv on pärit Harjumaa karjääridest ning toimetame selle kohale 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest.

 

Pakume nii ehitusliiva kui täiteliiva. Lisaks liiva müügile saame vajadusel olla abiks ka selle paigaldustöödel. Meie masinaparki kuuluvad roomikekskavaatorid, kopplaadurid ja minilaadurid, mis võimaldavad meil teostada nii väiksemaid kui suuremaid liiva paigaldustöid - nt kommunikatsioonide ja vundamentide täitmine liivaga.

Ehitusliiv

Ehitusliiv on ühtlase terasuurusega kvaliteetne liiv, millest on eemaldatud kivid, kruus, savi jms. Ehitusliiv on väga hea filtratsiooniga ning seda kasutatakse laialdaselt ehitussektoris, näiteks teede ja platside aluste rajamisel, hoonete ja välistrasside ehitamisel, betooni- ja asfaldisegude tootmisel jne. Ehitusliiv sobib hästi ka liivakasti täiteks ja laste mänguväljakutele.

 

Pakume nii sõelumata kui sõelutud ehitusliiva.

Täiteliiv

Täiteliiv on ebaühtlasema koostisega kui ehitusliiv. Selle terasuurus varieerub ehitusliivast rohkem ning samuti võib selles leiduda kive, savi jms. Seetõttu leiab täiteliiv kasutust eelkõige tagasitäitematerjalina, näiteks vundamentide ja trasside ehitusel. Samuti sobib täiteliiv maapinna ebatasasuste ja aukude täitmiseks.

Liiva-laadimine-kopplaaduriga.jpg

Liiva hind

Liiva hind koos transpordiga sõltub teie asukohast ning sellest, kas tegemist on ehitusliiva või täiteliivaga. Ehitusliiv on kallim, kuid ühtlasi ka parema kvaliteediga kui täiteliiv. Palun võtke meiega ühendust personaalse pakkumise saamiseks.

Kui vajate liiva ehitusobjektile, liivakasti või muul otstarbel, andke meile oma soovist teada ning juba varsti on liiva koorem teie juures kohal.

bottom of page