top of page

KALLURVEOD

Kallurveod on juba üle 20 aasta kuulunud Kalsep OÜ poolt pakutavate teenuste hulka. Meie masinapargis on neli kallurautot ja neli multilift autot, millega saame vedada erinevaid puistematerjale, pinnast, ehitusjäätmeid, lund, teravilja, köögivilju, tehnikat jms. Soovi korral saame oma kopplaaduriga ise teostada ka laadimistööd ning puistematerjalid (muld, liiv, killustik, kruus jms) laiali laotada.

 

Kallurveo teenust pakume Harjumaal.

 

Meie kallurautode ja multilift autode kandevõime on 13 – 15 tonni.

Materjali-tarne-teepeenra-ehitusel.jpg
Postide-teisaldamine.jpg

Puistematerjalide vedu

Puistematerjalide vedu teostame nii eraldiseisvalt teenustööna kui ka koos materjalide müügiga. Pakume kõiki enamlevinud puistematerjale (muld, liiv killustik, kruus, freesasfalt jne), täpsemalt saab meie poolt müüdavate materjalidega tutvuda siin.

 

Soovi korral saab meilt lisaks kallurveole ja materjalidele tellida ka haljastus- ja pinnasetööd.

Pinnase äravedu

Teostame pinnase äravedu ehitusobjektidelt ning ühtlasi toome soovi korral samade autodega tagasi naastes kohale täitematerjali. Pinnase äravedu toimub teie poolt soovitud ladustamiskohta või kui see taaskasutamist ei leia, siis teostame ise selle utiliseerimise. 

 

Soovi korral saab meilt tellida ka pinnase pealelaadimise töö. Sellisel juhul tuleme lisaks kallurautodele kohale ka kopplaaduriga ning tõstame äraveetava pinnase ise peale.

Kopplaaduriga-pinnase-laadimine-kallurile

Ehitusjäätmete äravedu

Teostame ehitusjäätmete äravedu koos utiliseerimisega. Meilt on võimalik tellida erinevas suuruses multilift konteinereid, kuhu saab mugavalt ehitus- ja muu prahi kokku koguda. Konteineri täitumisel või tööde lõpetamisel teostame ehitusjäätmete äraveo jäätmejaama.

MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Meie kallurautode ja multilift veokite roolis on professionaalsed juhid, kellel on pikaajaline kogemus väga erinevate kallurvedude teostamisel. Seetõttu võite alati kindel olla, et meie kallurveod saavad tehtud turvaliselt ning kõik veetavad materjalid jõuavad õigeaegselt täpselt sinna kuhu vaja.

 

Tänu multilift autode kasutamisele saame selle kasti soovi korral ka maha jätta. Näiteks kui peale- ja mahalaadimine on aeganõudvam, siis on selline variant kõige soodsam. Auto ei jää ootele ning tuleb hiljem konteinerile järele. Samuti saame piisava ruumi olemasolul multilift kasti paigaldada ka hoonesse sisse.

Kui vajate kallurveo teenust, siis andke meile sellest teada ning oleme oma autodega kokkulepitud ajal kohal.

bottom of page