top of page

MULTILIFT KONTEINERI RENT  

Multilift konteineri rent on hea lahendus juhul, kui teil on vaja ära visata suures koguses jäätmeid ja prügi. Meie valikus on 10 erinevat multilift konteinerit mahutavusega 10-15 m3, mida on võimalik rentida nii lühikeseks ajaks kui ka pikaks perioodiks. Multilift konteinerid sobivad hästi ehitusjäätmete, lammutusjäätmete, haljastusjäätmete ja majapidamisprahi kokku kogumiseks, aga ka näiteks pinnase ja puistematerjalide veoks ning väliüritustel prügi ladustamiseks.

 

Meie renditeenus sisaldab nii konteineri kohaletoomist kui jäätmete äravedu. Pikaajalise rendi puhul teostame vajadusel jooksvalt konteineri tühjendamisi. Soovi korral saame eelneval kokkuleppel ka teatud liiki jäätmed (ehitusjäätmed, kivid jms) ise kopplaaduri või minilaaduri abil konteinerisse laadida.

 

Multilift konteineri rendi hind sõltub selle suurusest, jäätmete liigist, nende kogusest, teie asukohast ning rendiperioodi pikkusest. Seetõttu küsige palun individuaalset pakkumist.

 

Konteinerite rendi teenust pakume Tallinnas ja Harjumaal.

Multilift konteineri rendi meelespea

Meie multilift konteinereid rentides on oluline meeles pidada, et:

  • konteinerit on lubatud täita kuni ülaservani, kuhja sellele tekitada ei tohi;

  • raskeid esemeid/materjale konteinerisse laadides tuleb jälgida, et kaal jaguneks ühtlaselt;

  • jäätmetega täidetud konteineri maksimaalne kaal võib olla kuni 12 tonni;

  • rendikonteineritesse ei tohi panna ohtlikke jäätmeid, rehve, elektroonikajäätmeid, kodumasinaid ja vedelikke;

  • segajäätmete vastuvõtt on kõige kallim. Kui teil on üheliigilisi jäätmeid rohkem, siis soovitame mitu konteinerit rentida ja erinevat liiki jäätmed eraldi konteineritesse panna;

  • multilift konteineri paigaldamiseks peab olema piisavalt ruumi. See sõltub konteineri suurusest, aga arvestama peaks ca 15 meetri pikkuse (konteiner + multilift auto) ja ca 3,5 meetri laiuse alaga. Multilift konteiner kallutatakse autolt maha ning seetõttu peab ka kõrguses olema vähemalt 4 meetrit vaba ruumi (jälgige, et paigaldusalal poleks oksi, kaableid jms);

  • kui plaanite konteineri paigaldada tänavale, siis on vajalik see eelnevalt kohaliku omavalitsusega kooskõlastada ja tähistada liikluskorraldusvahenditega.

MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Meil on lai valik erinevas suuruses konteinereid. Kui vajate mitut konteinerit korraga, siis meilt saate need kõik ühest kohast. Kui te pole kindel, milline konteiner just teie vajadustele kõige sobivam on, siis oleme meeleldi enne konteineri rentimist teile oma nõuannetega abiks. Tellimustele saame reageerida kiiresti ning kui peaks osutuma vajalikuks rendiperioodi pikendamine, siis üldjuhul ei ole see probleemiks.

 

Meie multilift autode juhid on kõik suurte kogemustega ning võite kindel olla, et konteineri paigaldustööd saavad tehtud ettevaatlikult ning ümbrust kahjustamata. Konteinerile järele tuleme alati kokkulepitud ajal, nii ei jää see teile jalgu pikemaks ajaks kui vaja.

Kui soovite rentida multilift konteinerit, siis võtke meiega kindlasti ühendust ning küsige pakkumist!

bottom of page