top of page

KILLUSTIKU MÜÜK

Müüme erinevatest materjalidest kvaliteetset killustikku Harjumaal koos kohaletoomisega. Valikus on paekivikillustik, kiviliiv, kruuskillustikgraniitkillustik ja betoonkillustik

 

Ühe killustiku koorma maksimaalseks suuruseks on 15 tonni. Killustiku toimetame kohale 1-3 tööpäeva jooksul alatest tellimuse esitamisest.

 

Killustiku müük ja selle kohaletoimetamine on vaid üks osa meie teenusest. Soovi korral saame olla abiks ka killustiku paigalduse ja tihendamisega seotud tööde teostamisel. 

Paekivikillustik

Paekivikillustik

Eestis kõige levinum killustik on paekivikillustik. See leiab laialdaselt kasutamist nii teedeehituses, vundamentide ehitamisel, drenaaži ja välistrasside rajamisel kui asfaldi ja betooni tootmisel. Paekivikillustik on saadaval erineva fraktsiooni ehk terasuurusega: 1-4 mm, 0-16 mm, 4-16 mm, 8-16 mm, 16-32 mm, 0-32 mm, 0-64 mm ja 32-64 mm. Väiksema terasuurusega killustikku kasutatakse eelkõige väiksema koormusega aladel ning suurema terakoostisega killustikku suurema koormusega aladel. Kui te pole kindel, millise fraktsiooniga paekivikillustik teie töö jaoks kõige sobivam on, siis võtke meiega ühendust ning hea meelega nõustame teid õige materjali valikul.

Kiviliiv

Kiviliiva teine nimetus on paekivisõelmed. Tegemist on paekivikillustiku sõelumisel saadava materjaliga, mille terasuurus on 0-4 mm. Kiviliiv sobib kasutamiseks konstruktsioonides, kus suur filtratsioon ei ole oluline.

Kiviliiv
Killustiku-tarne.jpg

Kruuskillustik

Kruuskillustik

Kruuskillustik saadakse kruusa purustamise ja sõelumise teel ning see on saadaval terasuurusega 4-8 mm, 8-16 mm ja 16-32 mm. Kruuskillustik on tugevusomadustelt võrreldav paekivikillustikuga ning ka selle kasutusalad on sarnased.

Graniitkillustik

Graniitkillustik

Graniit on üks maailma kõvemaid kivimeid ning sellest tulenevalt on graniitkillustik väga tugev materjal. Kõikidest meie pakutavatest killustikest on graniitkillustik kõige vastupidavam. Seda kasutatakse asfaldi ja betooni tootmisel ning väiksema koormusega teede ja platside kattematerjalina, aga tänu ilusale välisilmele palju ka haljastuses. Talihoolduses kasutatakse graniitkillustikku libedusetõrjeks.

 

Graniitkillustik on meil saadaval 0-16 mm, 4-16 mm, 16-32 mm  ja 32-64 mm fraktsioonides ning mitmetes erinevates värvitoonides.

Betoonkillustik

Betoonkillustik

Betoonkillustiku näol on tegemist purustatud betooniga, mis on saadaval 0-90 mm suuruse fraktsiooniga. Betoonkillustik leiab eelkõige kasutamist teedeehituses.

Killustiku hind

Killustiku hind koos kohaletoomisega oleneb teie asukohast ning killustiku liigist. Näiteks betoonkillustiku hind on kõige soodsam, kuna tegemist on taaskasutatud materjaliga. Personaalse killustiku hinnapakkumise saamiseks võtke meiega palun ühendust.

Kas vajate killustikku? Andke meile oma soovist teada ning toimetame killustiku koorma kiirelt sinna kuhu vaja.

bottom of page