top of page

MEIST

Kalsep OÜ on suurte kogemustega ettevõte, mis on asutatud 1999. aastal. Pakume mitmesuguseid erinevaid teenuseid, mis on eelkõige seotud ehitusvaldkonnaga. Teostame teedeehituse töidvundamentide kaevetöid, maakütte paigaldust, haljastustöid ning kõikvõimalikke muid pinnase- ja kaevetöid. Meie tehnikaparki kuuluvad roomikekskavaatorid, kopplaadurid ja minilaadurid, mis võimaldavad meil ökonoomselt teostada erineva suurusega projekte.

 

Lisaks eelnevale pakume kallurveo teenust nii tellimustööna kui koos puistematerjalide müügiga ning rendime multilift konteinereid jäätmete kogumiseks. Samuti kuuluvad meie masinaparki paakautod, millega saame abiks olla väga erisuguste tööde tegemisel, mis vajavad vett või veega kastmist. Talvisel ajal on meie põhitegevuseks lumelükkamine.

MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Meie tehnikapark on väga mitmekülgne ning aastate jooksul järjest uuenenud ja laienenud. Kõiki meie masinaid on võimalik ka koos juhiga tunnihinna alusel rentida.

 

Väikeettevõttena oleme paindlikud ning kliendile orienteeritud. Võimalusel saame soovitud tööd teostada ka lühikese etteteatamisega ning arvestame alati klientide soovidega. 

Kas saame oma teenuste ja tehnikaga teile abiks olla? Võtke meiega ühendust ning teeme teile oma hinnapakkumise.

bottom of page