HALJASTUSTÖÖD

Teostame erinevaid haljastustöid Harjumaal ja selle lähiümbruses. Meil on olemas vajalik tehnika ja kogemused nii väiksemate kui suuremate projektide elluviimiseks.

Meie pakutavad haljastustööd

Meie haljastustööd hõlmavad:

  • maa-ala puhastamine – pinnase koorimine, kändude eemaldamine ning äravedu;

  • mullatööd – pinnase planeerimine / tasandamine, pinnareljeefi kujundamine, drenaaži rajamine, haljastusmulla paigaldamine;

  • istikuaukude kaevamine ja täitmine kasvumullaga;

  • jalgradade rajamine;

  • tiikide, järvede ja muude veekogude rajamine.

 

Meilt on võimalik tellida ka haljastustöödeks vajalikke materjale nagu muld, liiv, killustik jne. Täpsemalt saab meie poolt pakutavate materjalidega tutvuda siin.

 

Haljastustööde teostamiseks kasutame erinevat tehnikat: kopplaadureid ja roomikekskavaatoreid, sõltuvalt teostatava töö iseloomust ja kohalikest oludest. Alati teeme töid kliendi jaoks kõige optimaalsemal viisil.

Kaevetööd-istutusala-rajamiseks.jpg
Taimede-istutusala.jpg

Haljastuse hooldustööd

Lisaks haljastustööde teostamisele pakume ka puude, põõsaste ja hekkide kastmisteenust. Kastmisteenust osutame paakautodega, mis võimaldavad meil kasta väiksemaid ja suuremaid haljasalasid nii linnatänavatel kui koduhoovides.

Puude-kastmine.jpg
MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Meil on nii vajalikud teadmised kui kaasaegne tehnika erinevate projektide edukaks elluviimiseks. Saame ise tarnida ka vajaminevad materjalid ning tööde lõppedes ära vedada kõik üleliigse. 

Vajab teil haljastamist koduaed, kinnisvaraarenduse või tee-ehituse objekt – usaldage meie pikaajalist kogemust. Võtke meiega ühendust ja küsige pakkumist!