HALJASTUSTÖÖD

Teostame erinevaid haljastustöid Harjumaal ja selle lähiümbruses alates maa-alade ettevalmistamisest haljastustöödeks kuni puude ja taimede istutamiseni. Meil on olemas vajalik tehnika ja kogemused nii väiksemate kui suuremate projektide elluviimiseks.

Meie pakutavad haljastustööd

Meie haljastustööd hõlmavad:

  • maa-ala puhastamine – pinnase koorimine, puude, võsa ja kändude eemaldamine ning äravedu;

  • mullatööd – pinnase planeerimine / tasandamine, pinnareljeefi kujundamine, drenaaži rajamine, haljastusmulla paigaldamine;

  • muruseemne külvamine;

  • istikuaukude kaevamine ja täitmine kasvumullaga;

  • lillede, põõsaste ja puude istutamine;

  • jalgradade rajamine;

  • tiikide, järvede ja muude veekogude rajamine.

 

Meilt on võimalik tellida nii haljastustööde täislahendus kui ka selle üksikuid etappe. Samuti pakume haljastustöödeks vajalikke materjale nagu muld, liiv, killustik, multš jne. Täpsemalt saab meie poolt pakutavate materjalidega tutvuda siin.

 

Haljastustööde teostamiseks kasutame erinevat tehnikat: minilaadurid, kopplaadurid, roomikekskavaatorid, sõltuvalt teostatava töö iseloomust ja kohalikest oludest. Alati teeme töid kliendi jaoks kõige optimaalsemal viisil.

Kaevetööd-istutusala-rajamiseks.jpg
Taimede-istutusala.jpg

Haljastuse hooldustööd

Lisaks haljastustööde teostamisele pakume ka niitmisteenust ning puude, põõsaste, taimede ja muru kastmisteenust. Kastmisteenust osutame paakautodega, mis võimaldavad meil kasta väiksemaid ja suuremaid haljasalasid nii linnatänavatel kui koduhoovides.

Puude-kastmine.jpg
MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Pakume väga erinevaid haljastusega seotud teenuseid, mis võimaldab teil tellida kõik haljastustööd ühest kohast. Meil on nii vajalikud teadmised kui kaasaegne tehnika kõikide projektide edukaks elluviimiseks. Saame ise tarnida ka vajaminevad materjalid ning tööde lõppedes ära vedada kõik üleliigse. 

Vajab teil haljastamist koduaed, kinnisvaraarenduse või tee-ehituse objekt – usaldage meie pikaajalist kogemust. Võtke meiega ühendust ja küsige pakkumist!