top of page

VEETRASSI EHITUS

Teostame kõiki veetrassi ehituse välitöid Harjumaal ja selle lähiümbruses. Suuremaid töid teeme ka mujal Eestis. Tegutseme juba üle 20 aasta ning selle ajaga on meil kogunenud suur kogemuste pagas veetrasside ehitamisel.

Veetrassi ehituse välitööd

Veetrassi ehituse käigus kaevame vajaliku sügavusega kaeviku. Tarnime vajalikud materjalid, ehitame kraavipõhja aluse, paigaldame veetorud, teeme liitumise ühisveevärgiga, toome torud läbi vundamendi hoonesse ning teeme pärast veetorude paigaldust kaevatud kaeviku tagasitäite. Veetorude ühenduste tegemiseks kasutame PE- torukeevitusmuhve. Samuti teostame soovi korral väljakaevatud pinnase äraveo ning haljastame tööala – tarnime haljastusmulla ning tasandame maapinna. Kui veetrassi ehituse käigus oli vaja lõhkuda olemasolev teekatend või eemaldada sillutis, siis teostame ka nende taastamistööd.

 

Veetrassi ehituse kaevetöödeks kasutame kopplaadurit või miniekskavaatorit. Tehnika valik sõltub nii kohapealsetest oludest kui ka veetrassi pikkusest. Võite alati kindel olla, et valime just teie projekti jaoks kõige optimaalsema lahenduse.

 

Veetrassi ehituse käigus jälgime alati, et kaevetööde mõju ümbruskonnale oleks võimalikult väike ning et olemasolevad kommunikatsioonid ei saaks kahjustada. Kõikide maapinnas olevate torude, kaablite jne ümbruses teeme kaevamisi käsitsi.

Veetrassi-ehitus.jpg
MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Oleme suurte kogemustega ettevõte veetrasside ehitusel. Töid teostame alati suure hoolsuse ja ettevaatlikkusega ning ümbritsevat haljastust säästes. 

Kui teil on ees veetrassi ehitus, siis saame kindlasti teile abiks olla. Võtke meiega ühendust ja küsige pakkumist!

bottom of page