top of page

REOVEEMAHUTI PAIGALDUS

Reoveemahuti paigaldus on üks võimalus heitvee probleemi lahendamiseks, kui puudub võimalus liituda ühiskanalisatsiooniga. Teostame kõiki reoveemahuti paigaldusega seotud välitöid – kaevetööd, torustiku rajamine majast reoveemahutini, reoveemahuti paigaldus, torustiku ühendamine reoveemahutiga. Samuti on võimalik meiepoolne reoveemahuti tarne. Töid teeme Harjumaal ja selle lähiümbruses.

 

Kaevetöödeks saame kasutada nii minilaadureid kui roomikekskavaatoreid, olenevalt tööde mahust ning sellest, milline tehnika konkreetsetesse oludesse kõige paremini sobib. Alati lähtume sellest, et meie jalajälg teie krundil oleks võimalikult väike ning et reoveemahuti paigalduse käigus teostatavad kaevetööd ümbritsevat haljastust võimalikult vähe kahjustaks.

 

Reoveemahuti paigaldus on tavaliselt ühe päeva töö. Pärast töödega lõpetamist korrastame tööala ning teostame väljakaevatud pinnase äraveo. Samuti teeme soovi korral haljastuse – tarnime haljastusmulla ning laotame selle laiali.

MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Võtame enda kanda kõik reoveemahuti paigalduse tööd ehk pakume terviklahendust. Meil on aastatepikkune kogemus erinevate kaevetööde teostamisel, sealhulgas reoveemahutite paigaldamisel ning võite meie kompetentsis kindel olla. Kõik kaevetööd teostame suure tähelepanu ja ettevaatlikkusega, et olemasolevad kommunikatsioonid kannatada ei saaks ning et meie tööde mõju ümbritsevale oleks võimalikult väike.

Kas saame teid reoveemahuti paigaldusel aidata? Võtke meiega ühendust ja küsige pakkumist.

bottom of page