top of page

PINNASE JA EHITUSJÄÄTMETE UTILISEERIMINE

Võtame vastu erinevat tüüpi pinnast (muld, savi, kruus, moreen, paekivi). Pinnas ei tohi sisaldada ehitusmaterjale, prahti, puitu, kummi, kilet, penoplasti, villa, betooni, paberit, metalli, plastikut, pappi, asfalti jne. Ladustamiseks võib tuua ainult mineraalset puhast pinnast! Ladustades pinnasega koos mitte lubatud materjale, lisandub utiliseerimistasu 300€/tonn.

 

Lisaks pinnasele võtame vastu betooni- ja asfaldijäätmeid, telliseid, tänavakive, keraamilisi plaate ja töötlemata puitu. Meie ladustamisplats asub Saue vallas Alliku külas. Tegemist on logistiliselt väga hea asukohaga, kui olete ehitustöid teostamas Lääne-Harjumaal, ja sellele on väga hea ligipääs. Täpsemalt on meie ladustamisplatsi asukoht näha antud kaardil.

 

Meile toodud jäätmed töötleme ümber ning suuname taaskasutusse. Jäätmete taaskasutamiseks on meile väljastatud keskkonnaluba number KL-515801.

Pinnase utiliseerimine

Pinnase utiliseerimine võimaldab erinevate ehitustööde käigus väljakaevatud pinnase taaskasutusse suunata. Meie juures toimub pinnase ladustamine ja sõelumine. Sõelumata pinnast saab kasutada pinnavormide ja maastiku reljeefi kujundamisel. Sõelumise tulemusena eemaldame pinnasest suuremad kivid ja juurikad ning saame haljastusmulla, mida on võimalik kasutada erinevateks haljastustöödeks ja peenarde rajamiseks.  

Pinnase-sõelumine.jpg

Ehitusjäätmete utiliseerimine

Ehitusjäätmete utiliseerimine vähendab vajadust loodusest kaevandavate maavarade järele ning aitab säästa keskkonda. Jäätmete ümbertöötlemiseks kasutame kivipurustit, betooni purustajat, sõela ja muud tehnikat, mis võimaldavad meil toota killustikku, freesasfalti, purustatud betooni ja teisi taaskasutatavaid materjale. Tegemist on kvaliteetsete materjalidega, mis sobivad väga hästi kasutamiseks näiteks teedeehituses ja haljastustööde teostamisel.

 

Meie poolt ümbertöödeldud ning teiste pakutavate materjalidega saab tutvuda siin.

Pinnase ja ehitusjäätmete veoteenus

Lisaks sellele, et tegeleme pinnase ja ehitusjäätmete utiliseerimisega, pakume ka nende veoteenust. Soovi korral tuleme ise pinnasele ja ehitusjäätmetele järele ning vajadusel teostame ka nende pealelaadimise tööd. Samuti saab meilt rentida multilift konteinereid ehitusjäätmete kokkukogumiseks. 

Pinnase ja ehitusjäätmete vastuvõtule kehtib kuni 30% allahindlus, kui tellite nende veoteenuse meilt.

MEIE EELISED
Käsi sinine.png

Lisaks pinnase ja ehitusjäätmete utiliseerimisele saame ise teostada ka nende veo ja pealelaadimise. Kõikidest meie ladustamisplatsile jõudnud materjalidest ja jäätmetest suuname taaskasutusse nii palju kui võimalik. Keskkonnasäästlik mõtteviis on meie jaoks väga oluline. Ümbertöötlemisel lähtume kõikidest kehtivatest nõuetest ning teostame tööd keskkonnasõbralikult.

Kui seisate silmitsi üleliigse pinnase või ehitusjäätmetega, siis võtke meiega ühendust ning jätke nendega tegelemine meie hooleks.

bottom of page